4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

Niké SBLPredpredaj na semifinále štartuje v utorok!

22. apríla 2024

Levickí Patrioti sa stali prvým semifinalistom Niké SBL, keď potvrdili pozíciu favorita a Lučenec zdolali 3:0 v sérii. Na svojho súpera si žlto-zelení musia ešte chvíľu počkať.

Vo štvrťfinálovej sérii z ktorej vzíde náš súper medzi Komárnom a Handlovou je po včerajšku stav 2:1 pre Komárno. Štvrtý zápas je na programe v utorok, prípadný piaty vo štvrtok. Program play-off je poriadne nabitý, semifinálová séria potom štartuje hneď v sobotu 27. apríla o 19.00 hodine.

Športová hala bola v sobotu už poriadne „naprataná“ (viac ako 1800 fanúšikov) a či postúpi Komárno, alebo Handlová, očakáva sa, že do Levíc zavíta aj enkláva hosťujúcich fanúšikov. Zakúpiť si teda vstupenky v predpredaji sa určite oplatí a to nielen preto, že od utorka do štvrtku budú v predpredaji v Sýpke u Patriotov a online na ticketportal.sk vo výhodnej cene 6,- Eur. V piatok a v deň zápasu si ich môžete zakúpiť vstupenky v cene 8,- Eur.

Na semifinálovú sériu sme sa ešte rozhodli predĺžiť projekt „Zober svoju bandu na basket“. V partnerských základných školách, a tak isto aj v pokladni priamo pred zápasom (pokiaľ nebude vypredané) si môžu študenti do 18 rokov zakúpiť zvýhodnenú vstupenku za 4,- Eurá. Minimálny odber v pokladni pred zápasom ostáva 3 kusy zľavnených vstupeniek. Pripomíname, že deti do 7 rokov majú na zápas vstup zdarma.

V prípade priaznivého počasia v sobotu opäť chystáme predzápasový program pred športovou halou. K dispozícii budú basketbalové koše, variť sa bude guláš, čapovať sa bude pivo aj kofola, a nebude chýbať ani tradičný čerstvý trdelník.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice