2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

DomovKategóriaNiké SBL - Patrioti Levice

Levičania zvládli druhý zápas štvrťfinálovej série na palubovke súpera z Lučenca a v sobotu môžu rozhodnúť o svojom postupe. Patrioti vstúpili do duelu razantne, rýchlo viedli 2:9 a vedenie si udržiavali počas celého zápas

Štvrťfinálová séria medzi Patriotmi a Lučencom sa presúva na palubovku nášho súpera. Náš tím si v prvom zápase postrážil výhodu domácej palubovky, keď po vyrovnanom prvom polčase, v tretej desaťminútovke predviedol ofenzívny uragán a 39 bodmi rozhodol o víťazstve 104:78.

Patrioti zvládli úvodný duel štvrťfinálovej série proti Lučencu a ujali sa vedenia 1-0. Po vyrovnanom prvom polčase, v ktorom ukázal Lučenec veľmi dobré momenty a strelecky dokázal Levičanom konkurovať sa o zápase rozhodlo v tretej desaťminútovke.

Levickí Patrioti majú za sebou základnú časť Niké Slovenskej basketbalovej ligy, v ktorej potvrdili svoje momentálne postavenie v slovenskom mužskom klubovom basketbale a už tri kolá pred jej koncom mali istotu prvého miesta v tabuľke pred vstupom do play-off. O doterajšom priebehu sezóny sme sa porozprávali s generálnym manažérom Patriotov Ladislavom Garajom.