4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

Niké SBLFinálová séria štartuje už v sobotu o 17.00

10. mája 2024

Ešte v nás len doznievajú emócie včerajšieho skvelého semifinálového večera a už zajtra sa stretneme v športovej hale opäť. Finálová séria proti Spišským Rytierom štartuje už v sobotu o 17.00 hod.

Sen o zlatom hattricku je stále živý, chýbajú nám k nemu už len tri víťazstvá! S takou podporou, akú ste nám dali aj včera, v čase keď sa tímu nedarilo a potreboval ju, sme na správnej ceste za ním. Proti nám sa postaví súper, ktorý nás ako posledný dokázal vo finále zdolať. V sezóne 2020/21 sme Spišiakom v emotívnom finále podľahli 3-1 na zápasy. Včerajšok stál našich chlapcov veľa síl, spravíme však všetko preto, aby sme ich na úvodný duel finále čo najlepšie pripravili. Budeme Vás opäť potrebovať všetkých v žlto-zelených farbách!

Vstupenky na prvý finálový duel sú už v predaji v Sýpke u Patriotov a online si ich môžete kúpiť na tomto odkaze. Keďže očakávame, že o zápas bude veľký záujem, využite možnosť kúpy vstupenky v predpredaji.

Ako poďakovanie za celosezónnu podporu, ktorú ste nám dávali na domácich aj vonkajších zápasoch sme sa rozhodli, že cena vstupenky ostáva na finále nezmenená: 8,- Eur.

Ako poďakovanie pre všetkým mladých fanúšikov, ktorí nám počas sezóny pomáhali fandiť a napĺňať športovú halu sme rovnako nechali v predaji ešte na prvý finálový duel aj vstupenky v rámci projektu „Zober svoju bandu na basket“. Cena bude 4,- Eurá, stále platí, že minimálny odber sú 3 kusy vstupeniek pre mládež do 18 rokov.

Na utorok, kedy je na programe druhý finálový zápas na Spiši by sme radi naplnili aj fanbus. Podmienkou výjazdu bude naplnenie kapacity autobusu aspoň na 75%. Poplatok za dopravu bude len 5,-Eur, zvyšok nákladov berie na seba klub. Hlásiť sa môžete na t. č. 0905 788 133.

Program v sobotu:

15.00 Basketbalové koše na parkovisku pre malých aj veľkých, nebude chýbať guláš, kofola, pivo a skvelé trdelníky

16.00 otvárajú sa pokladne a športová hala

17.00 Patrioti Levice – Spišskí Rytieri, 1. zápas finále

Parkovisko vedľa športovej haly bude pre verejnosť zatvorené.  Na parkovanie využite odstavné plochy vedľa futbalového štadióna a OC Tesco.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice