5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéVečer s Patriotmi na nádvorí hradu

28. júla 2023

Stretnutie basketbalovej komunity Patriotov sa uskutoční už túto sobotu večer od 20.00 hod. v nádvorí levického hradu.  

Bude to vôbec po prvýkrát, čo sa komunita fanúšikov žlto-zelených stretne takto v lete na akcii organizovanej klubom. Cieľom tohto stretnutia Patriotov všetkých vekových kategórií je ešte raz si zaspomínať na nedávno skončenú najúspešnejšiu sezónu v histórii klubu, porozprávať sa na aktuálne basketbalové aj nebasketbalové témy, stretnúť s kamarátmi, s ktorými sa väčšinou stretávame na zápasoch Patriotov.

Večer s Patriotmi odštartuje okolo 20tej hodiny. Vstup do areálu hradu je voľný. K dispozícii bude fanshop už aj s novinkami na sezónu 2023/24, ktoré sme nedávno predstavili a rovnako tak bude otvorený aj stánok s občerstvením. (platby budú možné iba v hotovosti)

V areáli budú umiestnené aj basketbalové koše, deti si môžu prísť zastrieľať a vyšantiť sa. Od 21.hodiny chystáme diskusiu s vedením klubu a trénerom Michalom Madzinom na aktuálne témy. Hlavný bod programu odštartuje o 21.30 hod. kedy si v päťdesiat minútovom skvele spracovanom dokumente „Cesta za štvrtým titulom“ ešte raz pripomenieme najkrajšie momenty zo sezóny 2022/23.

Ak teda nemáte lepší program na sobotný večer, príďte medzi nás do areálu levického hradu.

Partnermi večera sú: Budiš, St.Nicolaus, Víno Nichta, Elvésport, Tekovské múzeum, MsKs Levice, Sýpka u Patriotov a pivovar Kaltenecker.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice