5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéPredstavujeme prvý dres na sezónu 2023/24

22. júla 2023

Ako sme avizovali pred pár dňami, keď sme predstavili nového partnera v oblasti oblečenia tímu značku Elvésport, ako prvý produkt našej spolupráce bude predstavený dres, v ktorom Patrioti odohrajú prípravné zápasy a turnaje pred sezónou a následne v sezóne bude využívaný ako alternatívna tzv. tretia sada dresov.

Dres v zeleno-žltej farebnej kombinácii s výrazným nápisom Patrioti Levice na prednej strane ukrýva niekoľko jedinečných prvkov, ktoré ho prepojujú s klubom a mestom. Na prednej strane dresu je znázornená mapa mesta Levice, štítok vľavo dole zadáva polohu súradníc GPS zemepisnej šírky a dĺžky miesta – športovej haly, kde sa vášeň a emócie všetkých Patriotov združujú do jedného silného puta, ktoré dokázalo v posledných dvoch sezónach ovládnuť Slovenskú basketbalovú ligu. Vnútorná časť golieru je otextovaná známym sloganom „srdce za Levice“.  Dres bude v predaji v dvoch verziách – fanúšikovský dres bez log partnerov a originálny zápasový dres, ktorý bude zaradený do predaja po dotiahnutí sponzorských zmlúv, ktoré aktuálne finišujeme. Na zakúpený dres si môžete dať vytlačiť meno a číslo podľa vašich požiadaviek.

Pripravili sme pre Vás krátke video predstavenie nového dresu, ktorý je od tejto chvíli v predaji na našom fanshope kliknutím tu

Už zajtra o 18.00 hod. Vám predstavíme sadu ďalších nových produktov na sezónu 2023/24, ktoré budú ihneď dostupné aj vo fanshope. Nezabudnite, že náš nový fanshop sa objaví aj budúcu sobotu od 20.00 hod. na akcii Večer s Patriotmi v areálu levického hradu.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice