5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

Niké SBLUž o 9 dní začíname!

23. septembra 2021

Začiatok nového ročníka Niké SBL sa nezadržateľne blíži. Hneď v úvodnom kole nás čaká šláger proti BKM Lučenec, ktorému máme čo vracať po tom, ako nás ozbíjal na domácej palubovke v základnej skupine Tipsport Federálneho pohára.

V sobotu 2.októbra bude mať zápas úvodný rozkok o 20.00 hodine. Vstup do športovej haly bude v režime OTP , kde môžeme naplniť halu na 25%, čo znamená 560 fanúšikov.

Keďže očakávame naplnenie tejto kvóty do maxima, už od pondelka začíname s predpredajom vstupeniek. Predpredaj bude prebiehať každý deň až do piatku v Sýpke u Patriotov. Cena vstupenky je 4,-Eur.

Distribúcia rezervovaných permanentiek prebehne vo štvrtok a piatok (30.9 a 1.10) a rovnako aj v sobotu pred zápasom priamo v pokladniach pri vstupe. Každý majiteľ permanentky má miesto na zápase zabezpečené.

Vstup do športovej haly bude v režime OTP – plne očkovaní, otestovaní /72hod. PCR, 48hod. antigén, alebo po prekonaní v posledných 180 dňoch/. Pri vstupe do Športovej haly bude treba vyplniť čestné prehlásenie, ktoré si môžete vytlačiť aj doma a priniesť vyplnené. Stiahnuť si ho môžete tu.

Od pondelka na našom facebook profile Patrioti Levice štartujeme aj zdieľačku o parádne ceny od nášho partnera v oblasti pohonných hmôt spoločnosti TaM. Sledujte nás, držte nám palce v Chorvátsku, vidíme sa v sobotu 2.októbra o 20.00 hodine.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice