5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

Niké SBLSemifinále štartuje! Doma nás čaká prvý zápas so Spišskými Rytiermi

1. apríla 2022

Moment, na ktorý všetci čakali, je tu! Patrioti Levice sa podobne ako pred rokom, pripájajú do play off až v semifinále. Už s istotu medaily vstupujú do atraktívnej série so Spišskými Rytiermi, v ktorej nejde o nič iné, ako o miesto vo finále. Vicemajster je odhodlaný uspieť a opäť si zahrať o majstrovský titul. 

Niké SBL – 1. zápas semifinále (sobota 2. apríla o 16.00 h):

Patrioti Levice – Spišskí Rytieri

Kto píska: Zdenko Zubák, Pavel Fuska, Martin Margala

Kde sledovať:

Povedali po zápasom:

Michal Madzin, tréner Patriotov: Celú základnú časť sme bojovali o túto výhodu a o to, aby sme už semifinále mali isté. Spišská Nová Ves má skúsený tím. Aj teraz proti Interu hrali dosť rýchlo vždy, keď sa naskytla príležitosť. Čo sa týka silných stránok, verím, že sa nám ich podarí ustrážiť a naopak, že využijeme svoje silné stránky, aby sme boli úspešní my. V prajnej atmosfére sa každému hráčovi hrá lepšie. Či už doma alebo vonku, však musíme bojovať, aby sme po sérii boli spokojní.”

Štefan Svitek, tréner Rytierov: Je cítiť odhodlanie. Do zápasov s Levicami pôjdeme naplno. Ide o všetko, je to play off. Levice potvrdili svoju kvalitu víťazstvom v základnej časti, keď zaznamenali len tri prehry. Vyhrali Alpsko-jadranský pohár. Sú zohratí, hrajú spolu dlhšie, je to ich plus. My budeme bojovať zo všetkých síl, aby sme boli úspešní. Prvý zápas je veľmi dôležitý, veríme si aj na palubovkách súperov.”

Aktuálne info zo šatne: Doliečení z drobných šrámov, oddýchnutí a správne namotivovaní nastúpia dnes Patrioti na prvý zápas play-off v sezóne. Z dvojice zranených hráčov Clark – Juríček, bude pripravený nastúpiť dnes iba prvý menovaný. Zvyšok tímu je v poriadku. Patrioti sa budú spoliehať na hlasitú podporu z hľadiska, ktorá môže byť významným hráčom v tejto sérii.

Organizačné informácie k zápasu: O vstupenky bol v predpredaji slušný záujem, lístkov je však stále dosť, keďže kapacita hľadiska nie je ničím obmedzená. Jedinou povinnosťou je mať počas pobytu v ŠH respirátor. Pokladne sa otvárajú o 15.00 hodine. Vstupné je 5,-Eur, deti do 7 rokov majú vstup zdarma. Na zápas platia len permanentky VIP a Patriot.
Nenechajte si príchod na poslednú chvíľu, vyhnete sa dlhšiemu čakaniu pri vstupe. Prvých päťdesiat fanúšikov má v bufete veľké pivo grátis od partnera zápasu pivovaru Bernard. A čo nás ešte čaká?

– vystúpenie levickej tanečnej skupiny Unlimited 
– na Facebook stránke Patrioti Levice prebieha zdieľačka o 50l paliva s naším partnerom spoločnosťou TAM do ktorej sa môžete stále zapojiť
– počas veľkej prestávky vyberieme jedného z návštevníkov zápasu, ktorý bude mať po 3.štvrtine šancu na super strelu o bicykel v hodnote 500,-Eur, ktorý venuje predajňa, eshop, požičovňa a servis bicyklov “Život s bicyklom” ktorý nájdete na ulici Československej armády č.10 v Leviciach.
– k dispozícii bude aj fanshop, kde si môžete zakúpiť rôzne fan predmety s logom nášho klubu, vrátane nových parádnych klubových ponožiek

Príďte si užiť atmosféru play-off, zabaviť sa a potlačiť žlto-zelených za prvým víťazstvom v sérii.

Foto: Lukáš Droppan

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice