4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

Niké SBLPodmienky vstupu na 1.zápas finále Niké SBL

13. mája 2021

Na základe aktuálnej vyhlášky úradu verejného zdravotníctva SR bude môcť prvý finálový zápas medzi Levickými Patriotmi a Spišskými Rytiermi sledovať v športovej hale 250 fanúšikov.

Aktualizovaný Covid automat pre športové podujatia potešil všetkých nás v klube, zároveň však narobil aj vrásky na čele, ako z veľkej základne fanúšikov vybrať 250 ľudí.

Ako najspravodlivejší model sme v klube vyhodnotili, ponúknuť ako prvým možnosť účasti na zápase majiteľom permanentiek na sezónu 2020/21, keďže aj napriek neistej situácii v lete podporili náš klub kúpou celoročnej vstupenky a zo sezóny zatiaľ mohli vidieť len úvodné kolo súťaže.

Keďže času do prvého zápasu nezostáva veľa, potrebujeme čo najskôr poznať záujem majiteľov permanentiek o účasť na sobotňajšom prvom finálovom zápase, tak aby sme následnej mohli posunúť neobsadené miesta ďalej. Keďže majiteľov permanentiek je o niečo viac ako 250, tým, ktorým sa neujde miesto na prvom zápase, garantujeme účasť na treťom finálovom zápase.


Ako sú podmienky účasti na 1.zápase finále?

vlastním permanentku Patrioti Levice na sezónu 2020/21

a spĺňam jednu z nasledovných podmienok:

● bol som zaočkovaný druhou dávkou mRNA vakcíny (Pfizer & Biontech / Moderna) proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní,

● bol som zaočkovaný prvou dávkou vektorovej vakcíny (Astra Zeneca / J&J) proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne,

● bol som viac ako 14 dní po 1. dávke očkovania proti ochoreniu COVID-19 (mRNA alebo vektorovou vakcínou), ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,

● prekonal som ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,

● mám antigénový test s negatívnym výsledkom, nie starší ako 24 hodín v čase konania zápasu,

● mám RT-PCR / Lamp test s negatívnym výsledkom, nie starší ako 72 hodín v čase konania zápasu.


V prípade ak spĺňate tieto dve podmienky, napíšte nám čím skôr SMS so svojím menom na tel. č: 0903348850. Prvých 250 fanúšikov dostane spätnú SMS s potvrdením „OK“. V PIATOK v čase medzi 17.00-19.00 hod, si v kancelárii klubu v športovej hale prevezmete vstupenku a čestné prehlásenie, ktoré treba vyplniť.


Následné podmienky vstupu do haly:

● príchod minimálne 15 minút pred začiatkom zápasu / športová hala sa otvára o 17.00 hod.,
● dezinfekcia rúk pri vstupe,
● prekrytie horných dýchacích ciest respirátorom FFP2 počas celého pobytu v športovej hale,
● dodržiavanie rozostupov pri vstupe a odchode zo športovej haly,
● dodržiavanie sedenia podľa pokynov organizátorov,
● zákaz konzumovania jedál a nápojov v priestoroch športovej haly,
● zákaz vstupu na palubovku a kontakt s hráčmi v prestávke, alebo po zápase.


Keďže nás bude „len“ 250, veríme, že všetci čo sa dostanú do haly, si to prídu poriadne užiť, prídu v žlto-zelených farbách a budú poriadne hluční! H
ráme predsa o MAJSTRA!

V prípade ak majitelia permanentiek nevyužijú možnosť účasti na zápase, v piatok večer budeme informovať o aktuálnom stave vstupeniek na zápas.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice