5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéPatrioti remizovali s Mufuzou

25. marca 2024

V nedeľu podvečer sa v športovej hale v Leviciach, pri príležitosti 25. výročia nášho partnera Elvésport (predtým Futbalshop) uskutočnil športovo-charitatívny zápas medzi družstvami Patrioti Levice a Mufuza (mužstvo futbalových zázrakov) . Pre pediatrické oddelenie levickej nemocnice sa vyzbieralo 1562,- Eur.

Stretnutie, v ktorom sa hral futbal aj basketbal nakoniec skončilo spravodlivou remízou 93:93. V drese nášho súpera sa predstavila plejáda známych umelcov, či bývalých športovcov. V drese Levíc naopak okrem hráčov nastúpili aj členovia realizačného tímu.

V závere exhibície predviedli svoje letecké majstrovstvo Rob Howard a Jalen Adaway. Jalen najskôr pri smeči preskočil bývalú biatlonovú reprezentantku Martinu Halinárovú a následnej aj svojho spoluhráča o poriadny kus vyššieho Roba Howarda.

Ladislav Garaj, generálny manažér Patriotov: „Elvésport, predtým Futbalshop, je partnerom nášho klubu už 13 rokov, čo je dostatočne dlhá doba, počas ktorej prešla firma, a tiež aj náš klub určitým vývojom. V tejto sezóne hrá A-tím prvýkrát oblečený v značke Elvésport, rovnako má pod sebou aj celý náš fanshop, ktorý spravujú, čo je ďalší veľký míľnik našej spolupráce. Braňovi Kondrčíkovi, ako aj celej firme prajeme ešte veľa úspešných rokov fungovania a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. “

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice