1. ligaNaša rezerva stále bez prehry!

27. novembra 2023

Piaty zápas v 1.lige mužov má za sebou náš spoločný projekt so Žiarom nad Hronom. Na palubovke, kde v sobotu tesne triumfoval náš prvý tím, sa o deň na to nedala zahanbiť ani naša rezerva.

Hoci v prvej desaťminútovke išiel do desaťbodového vedenia domáci tím, naši chlapci sa rýchlo spamätali, zapli na vyššie obrátky a do prestávky išli do jednobodového vedenia.

V druhom polčase to už bola parádna jazda zo strany Patriotov, v ktorej náš tím nedal domácim šancu na zvrat v zápase. Náš tím vyhral aj piaty zápas v sezóne a v druhej najvyššej súťaži mužov je zatiaľ bez prehry.

BC PRIEVIDZA  B – BK MŠK – PATRIOTI ŽIAR NAD HRONOM U23  75:102  (29:19, 14:25, 18:35, 14:23)

Body: Pažicķý 28, Krajčovič 25,  Solčanský 16, Chaban 10, Yakushev 6,  Tončík 4,  Ondrík 4, Truben 4, Kňažko 3, Kulčár 2, Valent 0