4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

Niké SBLLevičania privítajú Iskru Svit

22. marca 2024by Laci Garaj

Patrioti, ako už istí víťazi základnej časti Niké SBL, privítajú v 34. kole súťaže na domácej palubovke Isku Svit bojujúcu o druhú pozíciu v tabuľke.

Jedenásť víťazstiev z posledných trinástich zápasov a tri kolá pred koncom základnej časti Niké SBL istota prvého miesta pri vstupe do play-off. To sú atribúty, ktoré vnášajú pokoj a pohodu do kabíny Patriotov. Na druhej strane je však neustála túžba po víťazstvách a cieľ priniesť fanúšikom podobne skvelé predstavenia, ako tomu bolo v posledných dvoch zápasoch. Nič sa teda nevypúšťa a Patrioti budú chcieť zrejme opäť plnú halu baviť dobrým basketbalom. “Je pred nami jeden z posledných domácich zápasov základnej časti. Aj napriek istote prvého miesta je dôležité, aby sme odohrali zodpovedne zápas a naladili sa víťazne pred začínajúcim play off,” myslí si Alex Krajčovič.  Zdravotný stav v tíme je dobrý, Levičania nastúpia v plnej sile.

Iskra bojuje o čo najlepšiu pozíciu pred play-off a pri extrémne vyrovnanej tabuľke od druhého do piateho miesta je každé víťazstvo veľmi dôležité. Zvlášť, ak by sa podarilo na palubovke Levíc. Hostia teda prídu nabudení s cieľom pobiť sa o víťazstvo a napraviť si chuť po nie celkom zvládnutom derby na palubovke Rytierov kde prehrali 91:74.

V prestávkach zápasu vystúpi tanečná formácia z Levíc Unlimited. V polčase oceníme narodeninového oslávenca, chýbať nebude ani Cloetta upratovacia čata. Aj zajtra prebehne zdieľačka na klubovej facebook stránke Patrioti Levice. Pred športovou halou bude možnosť zakúpiť si čerstvé trdelníky od nášho partnera Klaudiusa Németha. K dispozícii bude aj fanshop s doplneným novým tovarom. Vstupenky sú stále v predaji na tomto odkaze.

18.00 Patrioti Levice – Iskra Svit 

Delegácia rozhodcov: Zdenko Tomašovič, Peter Ženiš, Eduard Uhrin

Livestream Livestats

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice