4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéHaleon Levice je novým partnerom Patriotov!

4. mája 2023

Skvelá tohto sezónna púť basketbalovou Európou, dlhodobá stabilita a marketingová politika nášho klubu, ako aj veľké fanúšikovské zázemie v regióne nám prinášajú ďalšieho významného hráča do portfólia našich partnerov.

S veľkou radosťou a hrdosťou Vám oznamujeme, že sa medzi strieborných partnerov nášho klubu zaradila spoločnosť Haleon Levice, jeden z najväčších zamestnávateľov v našom regióne.

Haleon je svetovým lídrom v oblasti osobnej zdravotnej starostlivosti a vyrába produkty ako Voltaren, Centrum, Theraflu s cieľom poskytovať lepšie každodenné zdravie s ľudskosťou. Haleon v Leviciach sídli v priemyselnom parku Géňa a zameriava sa na výrobu zubných pást. Vo svojom portfóliu má mnohé celosvetovo obľúbené značky ako Sensodyne, Parodontax či Aquafresh.

Ladislav Garaj, generálny manažér Patriotov: „To, čo sme v tejto sezóne dokázali na basketbalovom poli je niečo skvelé a som extrémne šťastný, že sa nám rovnako darí aj na poli marketingovom, keďže tieto dve činnosti na seba veľmi nadväzujú a sú pre nás a naše fungovanie veľmi dôležité. Spojenia s takto veľkými hráčmi sa nerodia zo dňa na deň a aj táto spolupráca sa rodila pomerne dlho. Na druhej strane, ak je partner so spoluprácou spokojný, nie sú to krátkodobé partnerstvá, čo nám dáva veľkú motiváciu do nasledujúcej sezóny, aby sme sa v nej dokázali prezentovať podobne skvelo, ako tomu bolo tento rok. Potom je veľká šanca na to, aby partnerstvo medzi Patriotmi a Haleonom bolo dlhodobé a strategicky významné pre obe strany. Ďakujeme za dôveru, ktorú sme dostali a spravíme všetko čo bude v našich silách, aby sme ju partnerovi odplatili vzornou reprezentáciou.“

Renzo Codeca, konateľ závodu Haleon Levice uviedol: “Patrioti Levice svojou úžasnou majstrovskou hrou prinášajú radosť a emócie. Zároveň šport a pohyb je úzko spätý so zdravím a aktívna starostlivosť o každodenné zdravie s ľudskosťou je jasným poslaním našej spoločnosti. Preto sme hrdí na to, že Haleon Levice môže podporiť lokálne aktivity, ktoré majú zmysel a stáva sa súčasťou rozvoja tohto úspešného klubu. Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že Patrioti svojou hrou na 100% dosiahnu mnohé ďalšie úspechy. Haleon Levice je fanúšikom Levických Patriotov a držíme im palce.“

Partnerstvo medzi Levickými Patriotmi a spoločnosťou Haleon by v nasledujúcej basketbalovej sezóne malo priniesť osoh nielen klubu a partnerovi, ale prospešným by sa malo stať aj pre športujúcu mládež, či fanúšikov žlto-zelených. „Počas leta pripravíme niekoľko spoločných projektov, ktoré budeme v nasledujúcej sezóne realizovať. Pre obe strany je dôležité, aby do nich bola zapojená športujúca mládež, do ktorej dokonca investujeme určitú časť prostriedkov z reklamnej zmluvy,“ dodal generálny manažér Patriotov.

Prvú lastovičku spolupráce zaznamenajú fanúšikovia už v sobotu. Každý návštevník prvého finálového zápasu dostane vzorku zubnej pasty Sensodyne, ktorú spoločnosť Haleon vyrába vo svojom závode v Leviciach.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice