5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

Niké SBLBitka o majstra štartuje v sobotu o 19.00h.!

2. mája 2023

Piaty zápas semifinálovej série medzi Spišskými Rytiermi a Komárnom rozhodol o tom, že vo finále si proti nášmu tímu zahrajú hráči Komárna.

Pre Levičanov to bude piate finále v histórii klubu a pre Komárno rovnako piate, oba tímy sa ale vo finálovej sérii basketbalovej ligy mužov ešte nikdy nestretli. Čaká nás teda prvá južanská bitka o titul, ktorá sľubuje vypredané športové haly, horúcu atmosféru a skvelý basketbal.

Prvý duel je na programe v Leviciach už túto sobotu 6. mája o 19.00 hod. aj v priamom tv prenose na RTVS :Šport.

Informácie ku vstupenkám:

Vstupné na finálovú sériu bude v Leviciach aj v Komárne jednotné: 7,-Eur. Vstupné platí pre všetkých fanúšikov od 7 rokov. Vstupenky pre fanúšikov Levíc a fanúšikov zo širokého okolia budú v predpredaji od dnešného poobedia cez ticketportal.sk v obmedzenom množstve a v Sýpke u Patriotov (max. odber 5ks / 1 osoba).  

Informácie ku vstupenkám pre fanúšikov Komárna:

Vstupenky pre fanúšikov Komárna budú distribuované výlučne prostredníctvom klubu BC Komárno. Náš klub vyčlenil pre súpera spolu 162 ks vstupeniek (celý sektor za lavičkou ich tímu). O spôsobe, ako budú distribuované, kedy a kde si ich môžu fanúšikovia Komárna zakúpiť sa dozvedia čoskoro cez ich informačné kanály.

V sobotu sa pokladne otvoria o 18.00 hodine, tam bude pokračovať predaj vstupeniek až do vypredania. Majitelia permanentiek majú svoje miesta zabezpečené tak, ako počas celej sezóny.

Všetky ďalšie informácie týkajúce sa samotného zápasu, sprievodného programu atď. budú doplnené neskôr.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice