4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

Európske poháreEurópsky basketbal je späť v Leviciach!

25. októbra 2023

Európsky basketbal je naspäť v Leviciach! Po tom, čo sme spolu prežili v minulej sezóne na dueloch proti Opave, Haife, či ďalším súperom, je každému jasné, prečo je v meste a širokom okolí o dnešný duel tak veľký záujem.

Proti nášmu tímu bude totiž stáť ďalší súper, ktorý v Leviciach ešte nikdy nehral a značka Legia Varšava hovorí sama za seba. Po nečakanom triumfe Patriotov v Oradei znamená navyše pre náš tím dnešný duel veľmi veľa. V prípade víťazstva by sa totiž predpovede o jasnom smerovaní našej skupiny a súboji Oradei s Legiou o postupové miesta začali vážne zamotávať.

Netreba však zabúdať, aký súper, s akými možnosťami dnes proti nášmu tímu nastúpi. Len výkon na hranici našich možností, podobný aký sme predviedli v Rumunsku, podporený hlasivkami zaplnenej športovej haly nám môže dať dnes nádej na triumf. Tak poďme Levičania, dajme do toho všetko a pripravme basketbalovej Európe ďalšie prekvapenie!

Martich Bachan, kapitán Patriotov: “V stredu nás čaká náročný súper. Poľská liga je veľmi tvrdá a fyzická, na čo musíme byť pripravení. Dúfam, že sa levická hala naplní fanúšikmi a vytvoria nám skvelú atmosféru a podarí sa nám pripísať si druhé víťazstvo”.

Rob Howard, hráč Patriotov: “Na stredajší zápas sa veľmi tešíme. Stretneme sa opäť s ďalším ťažkým tímom, kde si otestujeme svoje schopnosti. Víťazstvo v Rumunsku nám dodalo sebavedomie, našim levickým fanúšikom chceme ukázať kvalitný domáci zápas”.

Aktuálne info z tímu: Všetci hráči sú zdravotne v poriadku, pripravení nastúpiť na dnešný duel.

Aktuálne info pred zápasom: V predaji je stále ešte dosť vstupeniek, zakúpiť si ich môžete v Sýpke u Patriotov počas dňa, alebo online na tomto odkaze. Pokladne sa otvárajú od 18.00 hodiny, vstupenky budú k dispozícii ešte aj pred zápasom. Už pred 18-tou hodinou budú pre Vás pripravené trdelníky od nášho partnera Klaudiusa Németha. Prvých 50 návštevníkov dostane pri vstupe do haly kupón, za ktorý má nárok na jeden trdelník zdarma. Prestávky dnes vyplnia tanečníci z Unlimited Levice. Otvorený bude aj fanshop, kde si môžete doplniť výbavu fanúšika nášho tímu.

Na zápasoch Fiba nebude prebiehať upratovanie palubovky, pokračujeme v ňom v sobotu v ligovom zápase.

19.00 PATRIOTI LEVICE – LEGIA VARŠAVA

naživo RTVS    –  LIVESTATS

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice