3x Majster Slovenska - 2011 & 2018 & 2022
1x Víťaz Slovenského pohára - 2019
1x Víťaz Alpe Adria Cup - 2022
EnglishSlovenčina

InéVeolia je novým partnerom Patriotov

22. decembra 2020

Teší nás, že niekoľkoročná systematická práca klubu prináša svoje ovocie nielen popularitou basketbalu v regióne Tekova a výsledkami A-tímu, ale aj dôverou pri získavaní nových, silných partnerov. Sme nesmierne radi, že krátko pred Vianocami môžeme oficiálne medzi partnermi nášho klubu privítať spoločnosť Veolia, celosvetového lídra v poskytovaní energetických, vodohospodárskych a environmentálnych služieb. Veolia má svoje významné postavenie aj v Leviciach prostredníctvom piatich spoločností. Medzi ich hlavné aktivity patria dodávka a distribúcia plynu, tepla a chladu pre klientov v levickom priemyselnom parku, prevádzka paroplynového cyklu, ako aj dodávky tepla a teplej vody pre levické domácnosti a ostatných klientov v meste. Poslaním Veolie je bezpečne, spoľahlivo, efektívne a konkurencieschopne vyrábať, predávať a obchodovať s elektrinou a teplom, pri trvalom znižovaní vplyvu výrobných procesov na životné prostredie.

 

Veríme, že naše partnerstvo bude dlhodobé a aj vďaka nemu dokážeme nadviazať na systematickú prácu v klube z poslednej dekády. Aj v nasledujúcich rokoch chceme totiž v spolupráci s mládežníckym klubom ŠBK Junior Levice  pracovať na výchove talentovaných slovenských basketbalistov, aby sa  z nich v budúcnosti stali reprezentanti Slovenska a nadviazali tak na súčasnú éru, kedy sme v národnom drese mali až päticu hráčov nášho klubu.
Spoločnosť Veolia sa zaradila medzi hlavných partnerov nášho klubu a jej logo bude po novom roku doplnené aj na hracie dresy nášho A-tímu.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice