4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéVeolia je novým partnerom Patriotov

22. decembra 2020by Laci Garaj

Teší nás, že niekoľkoročná systematická práca klubu prináša svoje ovocie nielen popularitou basketbalu v regióne Tekova a výsledkami A-tímu, ale aj dôverou pri získavaní nových, silných partnerov. Sme nesmierne radi, že krátko pred Vianocami môžeme oficiálne medzi partnermi nášho klubu privítať spoločnosť Veolia, celosvetového lídra v poskytovaní energetických, vodohospodárskych a environmentálnych služieb. Veolia má svoje významné postavenie aj v Leviciach prostredníctvom piatich spoločností. Medzi ich hlavné aktivity patria dodávka a distribúcia plynu, tepla a chladu pre klientov v levickom priemyselnom parku, prevádzka paroplynového cyklu, ako aj dodávky tepla a teplej vody pre levické domácnosti a ostatných klientov v meste. Poslaním Veolie je bezpečne, spoľahlivo, efektívne a konkurencieschopne vyrábať, predávať a obchodovať s elektrinou a teplom, pri trvalom znižovaní vplyvu výrobných procesov na životné prostredie.

 

Veríme, že naše partnerstvo bude dlhodobé a aj vďaka nemu dokážeme nadviazať na systematickú prácu v klube z poslednej dekády. Aj v nasledujúcich rokoch chceme totiž v spolupráci s mládežníckym klubom ŠBK Junior Levice  pracovať na výchove talentovaných slovenských basketbalistov, aby sa  z nich v budúcnosti stali reprezentanti Slovenska a nadviazali tak na súčasnú éru, kedy sme v národnom drese mali až päticu hráčov nášho klubu.
Spoločnosť Veolia sa zaradila medzi hlavných partnerov nášho klubu a jej logo bude po novom roku doplnené aj na hracie dresy nášho A-tímu.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice