4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

Niké SBLV sobotu začína bitka o finále proti Spišiakom

27. marca 2022

Víťazi základnej časti Niké SBL Patrioti Levice sa v sobotu večer dozvedeli meno svojho semifinálového súpera. V repríze minuloročného finále vyzvú na súboj ex-majstra zo Spišskej Novej Vsi. Spišiaci vyhrali semifinálovú sériu nad bratislavským Interom v pomere 2-0, keď po úvodnom triumfe v Pezinku, dominovali aj včera na domácej palubovke v pomere 90:52.

Levice sa tak po dvojtýždňovej prestávke tešia na návrat do zápasového kolotoču. Po skvele ukončenom Alpsko-jadranskom pohári je pred zverencami trénerskej dvojice Madzin – Lutovský nová výzva – zabojovať o tretí titul Majstra Slovenska pre Levice. Na to však bude treba preskočiť ešte dve prekážky a vyhrať ešte sedem zápasov.

Prvý semifinálový duel je na programe v sobotu, začiatok zápasu je už o 16.00 hodine, keďže súboj bude naživo vysielať RTVS Šport. Pre všetkých Levičanov však bude určite oveľa príťažlivejšie prežiť play-off atmosféru naživo v športovej hale.

Vstupné na play-off je 5,-Eur. Tak, ako bolo pred sezónou avizované, na semifinálové a finálové zápasy platia permanentky PATRIOT a VIP. Pre fanúšikov máme pripravených v spolupráci s našimi partnermi niekoľko prekvapení, ktoré budeme postupne predstavovať. Už dnes si môžeme povedať, že partnerom úvodného semifinálového duelu je pivovar Bernard, náš dlhodobý produktový partner. Čo to pre fanúšikov znamená?

Každý fanúšik, ktorý si príde počas týždňa kúpiť v predpredaji vstupenku na prvý zápas do Sýpky u Patriotov, dostane ku každej zakúpenej vstupenke čapované pivo Bernard grátis. Predpredaj štartujeme v pondelok na obed a prebiehať bude až do sobotňajšieho obeda.

Pohárom čapovaného Bernardu odmeníme aj prvých 50 fanúšikov, ktorí prídu v sobotu do športovej haly. Pri vstupe dostanú kupón, pivo na nich bude čakať v bufete športovej haly.

Veríme, že sa na štart semifinálovej série tešíte rovnako, ako my v klube. Už o pár dni je tu vrchol sezóny, Patrioti vstupujú do play-off! Semifinále sa hrá na tri víťazné zápasy. 

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice