5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéUskutočnilo sa stretnutie partnerov klubu

28. júna 2023

V priestoroch Sýpky u Patriotov sa v utorok uskutočnilo druhé stretnutie partnerov a sponzorov nášho klubu s vedením klubu, ktorého pracovný názov je Patriot business meeting.

Na úvod stretnutia zástupcovia vedenia klubu oboznámili partnerov s nedávno ukončenou sezónou, ktorá bola vyhodnotená ako najúspešnejšia v histórii klubu a následne prezentovali ambície klubu do novej sezóny 2023/24. Práve stabilita klubu, ktorej základom je ekonomická sila a dobrá dlhodobá stratégia sú považované za najdôležitejší bod úspechu levického basketbalu v posledných rokoch. Vedenie klubu poďakovalo partnerom za pomoc a vyslovilo túžbu, aby aj v nasledujúcej sezóne mohol levický basketbal zažiť množstvo krásnych večerov a veľa veľkých víťazstiev, ku ktorým je potrebná spomínaná podpora od partnerov.

Po skončení prezentácie sa pokračovalo vo voľnej debate na rôzne témy. Najbližšie stretnutie partnerov klubu by sa malo uskutočniť v septembri pred štartom novej basketbalovej sezóny.

V prípade ak máte záujem stať sa partnerom nášho klubu, kontaktujte nás na t.č. 0903348850, alebo na email adrese marketing@patriotilevice.sk

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice