4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéPrípravaTipsport Federálny pohár – dnes o 18.00 proti Kolínu

5. septembra 2021by Laci Garaj

Tretím hracím dňom dnes pokračuje Tipsport Federálny pohár 2021. V skupine A  si včera večer v doposiaľ najlepšom zápase pohára poradil Lučenec po veľkej dráme s Kolínom 100:99 a zabezpečil si tak účasť na finálovom turnaji štyroch najlepších tímov. Levičania dnes večer o 18.00 hodine nastúpia na domácej palubovke proti BC Geosan Kolín v priamom súboji o druhé miesto. 

Tretí tím najvyššej súťaže v Čechách z minulej sezóny predviedol včera veľmi dobrý výkon, možno aj vplyvom únavy po dlhej ceste však v poslednej štvrtine neudržal tempo a padol proti Lučencu. Na náš tím dnes čaká vyspelí súper s trojicou Slovákov v zostave (Lošonský, Rožánek. Petráš), ktorí patrili aj vo včerajšom zápase k lídrom svojho tímu.

Dôležité informácie pre fanúšikov: 

Na základe rozhodnutia klubu bude na oboch zápasoch Levíc umožnený fanúšikom vstup v režime „OTP“, t.j. plne očkovaným, testovaným s negatívnym výsledkom testu na COVID-19 (pri PCR alebo LAMP teste do 72 hodín od odberu, pri antigénovom teste do 48 hodín od odberu), ako aj tým, ktorí preukázateľne prekonali ochorenie COVID-19 pred nie viac ako 180 dňami.

Podmienkou vstupu do haly sú prekryté horné dýchacie cesty počas celého pobytu v športovej hale. Pred vstupom na oba zápasy Patriotov vo Federálnom pohári, bude nevyhnutné vyplniť čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti, teda či ste očkovaní, testovaní, alebo ste prekonali COVID-19 v priebehu posledných 180 dní. Ak máte možnosť, môžete tak urobiť už doma a priniesť vyplnené tlačivo so sebou.

Spomínané tlačivo nájdete na tomto odkaze.

Športová hala sa otvára o 17.00 hodine. Vstupné na zápasy je 3,-Eur. Permanentky na Federálny pohár neplatia. Sedenie v hale je voľné. Kapacita haly je obmedzená na 75%  

18.00 PATRIOTI LEVICE – BC GEOSAN KOLÍN

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice