5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéŠtartuje letná príprava, v stredu aj predaj permanentiek

5. augusta 2023

Letné prázdniny sa prehupli do druhej polovice a pre tímy basketbalovej Niké SBL znamená začiatok augusta štart letnej prípravy. Patrioti majú svoj úvodný zraz naplánovaný na pondelok 7.augusta. Počas tohto víkendu pricestuje do Levíc štvorica legionárov, ako aj slovenská časť tímu. Z hráčov, ktorí sú pod zmluvou bude v pondelok chýbať len Ben Kovač, ktorý si plní reprezentačné povinnosti a k tímu sa pripojí počas týždňa.

Už po treťom týždni prípravy preverí Patriotov turnaj v Brne s výbornými súpermi. Celý prípravný blok , ako aj kvalitné zápasy proti silným súperom budú smerované k septembrovému vrcholu, ktorým bude štart v kvalifikácii basketbalovej Ligy Majstrov.

Čo nás ešte v najbližších dňoch čaká? V utorok sa v Mníchove žrebujú základné skupiny Fiba Europe Cup, v ktorom sa predstavíme v prípade neúspechu v kvalifikácii BCL. V stredu odštartuje očakávaný predaj permanentiek na sezónu 2023/24, ktorý bude trvať rovný mesiac. Všetky informácie Vám prinesieme už zajtra.

V klube okrem toho intenzívne pracujeme na poslednom voľnom mieste v zostave, veríme, že už v najbližších dňoch Vám predstavíme poslednú posilu nášho tímu.

Prípravné zápasy nášho tímu:

25.august – Turnaj v Brne / Patrioti Levice – ZTE Zalaegerszeg

26.august – Turnaj v Brne /zápas o umiestnenie

2.septembra – Otvorenie sezóny / Patrioti Levice – Basket Brno

8.september Federálny pohár – LEVICE / Patrioti Levice – BK Děčín

9.september Federálny pohár – LEVICE / zápas o umiestnenie

15.september Honvéd Budapest – Patrioti Levice

21.september 1.kolo Niké SBL / Patrioti Levice – Spišskí Rytieri

25.september Kvalifikácia BCL / Patrioti Levice –  AEK Larnaca

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice