4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéŠped-Trans Levice novým partnerom Patriotov!

5. mája 2022

Po parádnom víťazstve v stredu na palubovke Lučenca sú Patrioti krok od vytúženého titulu Majstra Slovenska. Posledný krok býva najťažší, spravíme však všetko čo je v našich silách, aby sme do Levíc priniesli tretí titul Majstra Slovenska v jeho histórii. Okrem súbojov na palubovke však bojujeme aj na marketingovom poli. Je preto pre nás cťou privítať v rodine Patriotov spoločnosť Šped-Trans Levice, ktorá sa zaradila medzi hlavných partnerov nášho klubu!

Šped-Trans Levice a.s. bola založená v roku 1989 ako prvá slovenská súkromná špedičná spoločnosť.  Od skromných začiatkov s tromi zamestnancami sa postupne prepracovala medzi najväčšie špeditérske spoločnosti v strednej a východnej Európe. Nosnou činnosťou spoločnosti je medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo.

Pre náš klub znamená táto spolupráca ďalší významný krok v budovaní silnej regionálnej športovej značky, ktorej cieľom je reprezentácia mesta, regiónu a našich partnerov na Slovensku a v zahraničí. Nemenej dôležitou prioritou je pre náš klub pomoc pri výchove talentovanej mládeže a jej postupné začleňovanie do A-tímu mužov.

Ďakujeme za podporu!

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice