4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéPredstavujeme náš nový web

11. októbra 2019

Okrem prechodu na novú doménu sa po viacerých rokoch zmenil celý vizuál aj koncepcia našej webovej stránky. Nový web sa snaží byť bližšie k fanúšikom, je bohatší na obsah a jednoducho na ňom vyhľadáte všetky potrebné informácie.

Pri stanovení jednotnej klubovej identity sme si po minulej sezóne dali za cieľ vytvoriť pre našich fanúšikov moderný a prehľadný web, ktorý bude jednoznačným nositeľom značky Patrioti Levice. Aj pri tvorbe webu sme zostali verní našej filozofii a dali sme priestor mladému a talentovanému kreatívcovi. O jeho výrobu a grafický dizajn sa postaral Lukáš Droppan. „Dlhšie sme pociťovali, že kvalita našej webovej stránky nestačí súčasným požiadavkám našich fanúšikov. Po zvážení všetkých pre a proti sme sa v klube rozhodli ísť do úplne nového webu s aktualizovanou vizuálnou aj obsahovou identitou. Zohľadnili sme pritom súčasné trendy v oblasti webových stránok a myslím si, že sa nám podarilo dosiahnuť všetko, čo sme si zaumienili. Nový web je plne responzívny na všetkých smartfónoch a tabletoch, nakoľko už viac ako 70% návštev prichádza práve z týchto zariadení,“ hovorí Marek Imre, marketingový manažér klubu.

Významnou novinkou, ktorú sme pripravili v spolupráci s našim ticketingovým partnerom, spoločnosťou Ticketportal, je sekcia Vstupenky. „Ponúkame našim fanúšikom, ako aj fanúšikom hostí, pohodlnú kúpu vstupeniek na najbližšie zápasy priamo na našej stránke. Celý proces od výberu zápasu až po platbu prebieha na našom webe a fanúšik teda nemusí, kvôli kúpe vstupenky chodiť na stránku spoločnosti Ticketportal,“ povedal o tejto významnej novinke Ladislav Garaj, generálny manažér klubu.

Väčšiu pozornosť sme venovali aj profilom našich hráčov. „Celkovo sme profily hráčov na webe spravili atraktívnejšími tým, že popri profilovej fotke v nich fanúšikovia nájdu aj informácie o hráčoch, ich sezónne štatistiky a takisto aj preklik na ich profily na sociálnej sieti,“ vyjadril sa tvorca webu Lukáš Droppan.

Aj po spustení webu neustále pracujeme na jeho skvalitnení. Veríme, že nová stránka sa Vám bude páčiť a ľahko na nej nájdete informácie, ktoré hľadáte. V prípade, ak ste objavili na stránke chybu, alebo máte nejaké pripomienky, budeme veľmi radi, ak nám napíšete na admin@patriotilevice.sk

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice