4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéPoď s nami na Ligu Majstrov!

15. augusta 2023

Minuloročná spanilá jazda kvalifikačnou skupinou Ligy Majstrov v španielskej Malage, ktorá vyvrcholila historickým duelom Patriotov proti domácemu tímu Unijaca v nás ešte stále vynára neuveriteľné spomienky.

Už o pár týždňov sa Patrioti opäť predstavia v kvalifikačnej skupine basketbalovej Ligy Majstrov, ktorá sa tento krát odohrá na neutrálnej pôde v tureckej Antalyi. Jeden z vrcholov sezóny tak čaká na žlto-zelených hneď na jej úvod a vy môžete byť pri tom!

Tak, ako počas celej sezóny, aj na kvalifikačnom turnaji by sme boli nesmierne radi, keby sme za svojím chrbtom mali podporu našich fanúšikov. Turecká Antalya je ideálnou dovolenkovou destináciou, kde sezóna prebieha aj počas septembra a preto je možnosť prepojenia podpory svojho obľúbeného klubu s oddychom s kamarátmi, alebo s rodinou jedinečná. Belek je najexkluzívnejšie letovisko Tureckej riviéry preslávené vďaka rozsiahlym pieskovým plážam, luxusným rezortom s golfovými ihriskami v srdci krásnej prírody.

Radi by sme naším fanúšikom v spolupráci s naším partnerom cestovnou agentúrou Áčko-travel ponúkli možnosť účasti na kvalifikačnom turnaji spojený s dovolenkou na časové obdobie tri, štyri, alebo sedem dní. Ubytovanie by bolo zabezpečené v blízkosti športovej haly v Beleku, v ktorej odohráme prvý kvalifikačný zápas. V prípade postupu do druhého kola kvalifikácie by sme pomohli zabezpečiť transport /hala vzdialená do 40km/. Klub by taktiež pomohol so zabezpečením vstupeniek na zápasy Levíc. Aktuálne sa ceny pohybujú v hodnote od 465 Eur na tri noci All Inclusive.

Je dôležité pre nás vedieť Váš predbežný záujem, aby sme dokázali nastaviť podmienky a možnosti čo najideálnejšie, oznámte nám ho cez email na laga@patriotilevice.sk do piatku 18.augusta /počet osôb a termín od-do/. Konkrétne podmienky a všetky otázky a ponuky Vám budú poskytnuté priamo v cestovnej agentúre Áčko-travel na Holubyho ulici 2 /veďla Sýpky u Patriotov/. (kontakt: info@ackotravel.sk, tel: 0907175737)

Program kvalifikácie:

Štvrťfinále

pondelok 25.septembra 20.30 hod. nášho času /21.30 hod. miestneho času/ – Belek

PATRIOTI LEVICE – AEK LARNAKA

Semifinále

streda 27.septembra 20.00 hod.  (CET) – Antalya

Finále

piatok 29.septembra o 20.00 hod. (CET) – Belek

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice