5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéPatrioti menia značku oblečenia

10. júla 2023

Od sezóny 2023/24 bude Levických Patriotov obliekať Elvésport.

Po šiestich rokoch menia Patrioti dodávateľa dresov a vychádzkového oblečenia. Doterajšieho partnera spoločnosť A4ka, s ktorého prácou vládla v klube maximálna spokojnosť, strieda nová, rýchlo sa rozvíjajúca značka Elvésport. O tom, prečo prišlo k zmene aj napriek obojstrannej spokojnosti vysvetľuje generálny manažér Patriotov Ladislav Garaj: „Tak, ako razíme cestu dlhodobej spolupráce a spoločnej koncepcie rozvoja s trénermi, hráčmi a partnermi, rovnako je to aj v oblasti oblečenia tímu, či fanúšikov nášho klubu. V prvom rade by som sa chcel poďakovať pánovi Babjakovi a spoločnosti A4ka za skvelých šesť rokov spolupráce a spoločného rastu tak Patriotov, ako A4ky. Náš klub spravil za ten čas veľký pokrok nielen výkonmi na palubovke, ale aj v celkovom brandingu klubu na čom mal svoj veľký podiel aj náš doterajší partner. Keďže sme ako klub veľmi regionálne založený a kladieme dôraz na to, aby sme v čo najväčšej miere podporovali a spolupracovali s regionálnymi značkami, rozhodli sme sa pre prechod pod levickú značku oblečenia Elvésport. S majiteľom spoločnosti pánom Kondrčíkom spolupracujeme už viac ako 12 rokov (predtým ešte pod značkou Futbalshop). Ako najväčšiu výhodu a benefit spolupráce považujeme dlhoročné dobré vzťahy, okamžitú dostupnosť a chuť na dlhodobé partnerstvo a rast.

Spolupráca oboch značiek nebude len o dresoch a oblečení pre A-tím, zahŕňať ale bude kompletné služby pre fanúšikov, ktorí sa môžu tešiť na veľa noviniek, ktoré budú postupne predstavené. „Nie sme tak veľký klub ako futbalový Slovan, či Trnava, napriek tomu, sme ale nesmierne radi, ako rok čo rok rastie záujem o fanúšikovské predmety nášho klubu. Skvelé je, že je to prakticky pri každej vekovej skupine našich fanúšikov. Teraz bude sortiment fan predmetov nášho klubu ešte bohatší a som si istý, že sa opäť priblížime tým najlepším športovým klubom na Slovensku. Naši fanúšikovia sa majú ozaj na čo tešiť!“

Spoločnosť Elvésport má dlhoročné skúsenosti s prácou so špičkovými športovými klubmi na Slovensku a v Čechách a hoci je pod novým brandom na trhu relatívne krátko, už v minulej sezóne obliekali napríklad basketbalistov Hradca Králové v Kooperatíva NBL, taktiež realizovali futbalové dresy na retro derby Slovana a Trnavy. Spoluprácu s najpopulárnejším športovým klubom v regióne Tekova a aktuálne zrejme najsledovanejším basketbalovým  klubom na Slovensku, berie vedenie spoločnosti ako výzvu a teší sa na ňu: „Sme veľmi radi, že sme rozšírili našu spoluprácu s Patriotmi Levice a budeme hlavný dodávateľ oblečenia pre hráčov, ale aj jediný poskytovateľ fanshopu pre fanúšikov levického basketbalu. Naša dlhoročná spolupráca je založená na priateľskej, ba až rodinnej atmosfére a budeme robiť všetko preto, aby sme náš servis poskytovali v najvyššej možnej kvalite. Tešíme sa na nové výzvy, ktoré prídu s novou sezónou či už v basketbalovej Európe alebo v domácej Niké SBL,” povedal majiteľ spoločnosti Branislav Kondrčík.

Už o pár dní bude predstavená prvá sada dresov, v ktorej odohrajú Patrioti celú prípravu a počas sezóny ju budú v Niké SBL používať ako tzv. tretiu sadu. Postupne sa bude obnovovať a dopĺňať fanshop, ktorý po novom okrem zápasov a všetkých klubových akcií nájdete v predajni Elvésport na ulici J.Bottu, alebo tiež online tu.

Pozrite si skvelé video zrealizované k novej spolupráci, ktoré tiež poukazuje na silný regionálny podtón oboch značiek.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice