5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéPatriot business meeting 3.

14. decembra 2023

V utorok večer sa na domovskej pôde v Sýpke u Patriotov uskutočnilo tretie stretnutie sponzorov a partnerov klubu s vedením Levických Patriotov.

Na úvod stretnutia športový riaditeľ klubu MUDr. Gabriel Foldi a generálny manažér Ladislav Garaj zhodnotili kalendárny rok 2023. Prítomných hostí informovali o výsledkovo najlepšom športovom roku v histórii klubu, kedy sa Patrioti okrem zisku štvrtého titulu majstra Slovenska tešili aj z účasti v TOP 16 v európskom pohára FIBA. Predstavitelia klubu následne predstavili aj plány a kalendár podujatí na rok 2024 a poďakovali partnerom za ich podporu, bez ktorej by nebolo možné takto reprezentovať mesto, či Slovensko a prinášať do Levíc množstvo skvelých, nezabudnuteľných zážitkov. 

Po oficiálnej časti nasledovala časť neformálna, kde sa voľne debatovalo na rôzne témy zo športového či podnikateľského prostredia.

V prípade ak máte záujem stať sa partnerom nášho klubu, kontaktujte nás na t.č. 0903348850, alebo na email adrese marketing@patriotilevice.sk

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice