4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

PrípravaLevičania zabojujú v Tipsport Federálnom pohári o 5. – 7. miesto

9. septembra 2021

Pred Patriotmi je ďalší basketbalový víkend v znamení Tipsport Federálneho pohára. V levickej športovej hale sa bude hrať o 5. – 7. miesto, zverencov trénera Michala Madzina postupne vyzvú Pardubice a Svit. 

Tímy o 5. – 7. miesto si napokon po diskvalifikácii USK Praha, zahrajú proti sebe systémom každý s každým. V tejto vetve súťaže sa v Leviciach predstavia domáci Patrioti, ktorým pomohlo cenné víťazstvo nad Kolínom. O čo najlepšie umiestnenie ich vyzve Iskra Svit, účasť v tejto skupine si zabezpečila triumfom nad Interom Bratislava. Tretím do partie je aktuálny víťaz Alpsko-jadranského pohára a jeden z popredných českých tímov – BK JIP Pardubice. 

Program skupiny o 5. – 7. miesto (Levice):

piatok 10. septembra o 18.00 h: Patrioti Levice – BK JIP Pardubice (ČR)

sobota 11. septembra o 17.00 h: BK JIP Pardubice (ČR) – Iskra Svit

nedeľa 12. septembra o 11.00 h: Patrioti Levice – Iskra Svit

Dôležité informácie pre fanúšikov: 

Podmienkou vstupu do haly sú prekryté horné dýchacie cesty počas celého pobytu v športovej hale. Počas tohto víkendu sa v športovej hale budeme riadiť systémom voľného vstupu – bez kontroly, do športovej haly sa tak dostane max. 500 fanúšikov.

Športová hala sa otvára o 17.00 hodine, v nedeľu o 10.00 hodine. Vstupné na zápasy je 3,-Eur. Permanentky na Federálny pohár neplatia. Sedenie v hale je voľné. Kapacita haly je obmedzená na 500 miest.

Každý fanúšik, ktorý mal v minulej sezóne zakúpenú permanentku na meno bude mať v pokladni klubu pripravený klubový šál z limitovanej edície vytvorenej k 80. výročiu založenia basketbalového klubu v Leviciach.

Foto: Lukáš Droppan  

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice