5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéDOVOLENKA S PATRIOTMI 2022

29. júna 2022

Ako sme sľubovali – naša letná dovolenková súťaž sa vracia po štyroch rokoch. V našom ponímaní je to však viac ako len súťaž. Je to hrdosť na klub, ktorý nedávno oslávil 80 rokov od svojho vzniku a ktorý v uplynulej sezóne získal titul Majstra Slovenska ako aj Alpsko-jadranský pohár. Je krásne, vidieť Vás na tribúnach športovej haly v žlto-zelených klubových tričkách, či iných doplnkoch. Chceme Vás tak vidieť aj počas Vašej dovolenky na Slovensku aj v zahraničí.

Pošlite nám fotku s krátkym popisom na email: sutaz@basketballevice.sk, alebo do správy na Facebooku Patrioti Levice. Fotky budeme zverejňovať v albume na našej Facebook stránke, kde Vás aj označíme. Fotky môžete posielať do konca augusta, hlasovanie bude prebiehať do 20. septembra.

Najúspešnejšia dovolenková fotka dostane zľavu 300,-Eur z nákupu dovolenky od cestovnej agentúry Áčko travel, druhá naj fotka bude odmenená dresom Levických Patriotov a treťou cenou bude darček od predajne Elvésport, v ktorej bude už v blízkej budúcnosti náš nový kamenný fanshop.

Ak potrebujete doplniť svoj šatník niečím klubovým, majstrovské tričká sú počas celého leta v predaji v Sýpke u Patritov, kompletný fanshop je tiež k dispozícii na stránke fanzone.sk.

Prajeme Vám krásne leto a tešíme sa na Vaše dovolenkové pozdravy!

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice