5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

PrestupyDavid Abrhám pokračuje v Leviciach!

10. júna 2024

Ďalší kameň do žlto-zelenej mozaiky je položený. David Abrhám sa dohodol s vedením klubu na pokračovaní spolupráce a v Leviciach odohrá aj piatu sezónu v rade.

Dvadsaťsedem ročný reprezentant Slovenska má v drese Levíc zbierke zlatý hattrick, víťazstvo v Slovenskom pohári a v Alpsko-jadranskom pohári. V nedávno skončenej sezóne hral v Slovenskej basketbalovej lige 25 minút na zápas a dosahoval v priemere 10 bodov.

David Abrhám, hráč Levíc: „Som rád, že budem opäť súčasťou niečoho, čo sa tu buduje už niekoľko rokov. Ambície budú opäť najvyššie a verím, že sa nám podarí preraziť aj v európskych pohároch. Bude to už moja piata sezóna v Leviciach, takže okolo všetko dobre poznám. Verím, že budeme opäť predvádzať taký basketbal, ktorý bude baviť našich skvelých fanúšikov, tak ako doteraz.“

Ladislav Garaj, generálny manažér Patriotov: „David bol dôležitou súčasťou nášho tímu a preto sme nesmierne radi, že sa nám podarilo dohodnúť s ním na predĺžení spolupráce. Patrí už medzi tých skúsenejších hráčov u nás, ak chceme aj naďalej bojovať o najvyššie pozície, bolo pre nás kľúčom udržať si ho v tíme. Tešíme sa spolu na novú sezónu.“

Aktuálne sú v kádri Patriotov na sezónu 2024/25 títo hráči: David Abrhám, Alex Krajčovič, Patrik Pažický, Samuel Solčánsky a Daniel Chaban.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice