5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéAdam Slovakia je novým partnerom Patriotov

4. apríla 2022

Vedenie BK Patrioti Levice podpísalo spoluprácu so spoločnosťou ADAM Slovakia, s.r.o., ktorá je výrobcom aj predajcom pánskej aj dámskej konfekcie. Spoločnosť je na trhu už od roku 1994. Sídlo firmy sa nachádza v malebnej obci Lubeník v srdci Slovenska, kde sa nachádza výrobná dielňa aj jedna z vyše 20-tich predajní. V posledných rokoch sa ADAM Slovakia, s.r.o. rozširuje aj na český trh, kde má aktuálne už dve otvorené predajne.

„Basketbalový klub Patrioti Levice patrí dlhodobo k špičke na Slovensku a preto bolo pre našu spoločnosť zaujímavé partnerstvo s takto dobre fungujúcou a marketingovo dobre zabehnutou značkou na športovej mape Slovenska. Patrioti dlhodobo súperia s českými družstvami aj v rôznych medzinárodných súťažiach, čo nám môže pomôcť pri zviditeľnení sa na českom trhu. Aj toto bol jeden z dôvodov našej spolupráce. Veríme, že náš prínos pre klub v podobe kvalitného a reprezentatívneho oblečenia dopomôže Levickým Patriotom na ceste k ďalším métam, ktoré majú vytýčené“ , povedala pre klubový web Marta Krnáčová ,riaditeľka spoločnosti.

ADAM Slovakia, s.r.o. bude v úvode spolupráce produktovým partnerom klubu. Prvým krokom spolupráce je elegantno -športové oblečenie pre klubový manažment a trénerov, ktoré bude mať premiéru počas semifinálových zápasov play – off Niké SBL. Od nasledujúcej sezóny príde rad aj na hráčov tímu z Levíc. „Tešíme sa , že aj napriek tomu, že spoločnosť ADAM Slovakia, s.r.o. nesídli v našom regióne , dokázali sme nájsť spoločnú reč a dohodnúť sa na spolupráci. Je to jedno z prvých partnerstiev, v ktorom je ocenené naše dlhodobé pôsobenie či už v Alpsko – jadranskom pohári, alebo aj vo Federálnom pohári, ktorý mal v minulej sezóne premiéru a veríme že bude pokračovať aj ďalej. Ďakujeme majiteľom firmy za dôveru, budeme sa snažiť ju odplatiť dobrou reprezentáciou sa Slovenskom aj medzinárodnom poli“, dodal generálny manažér Patriotov Ladislav Garaj.

Spolupráca oboch subjektov prinesie výhody aj pre fanúšikov a partnerov žlto – zelených. Prvou lastovičkou je zľava pre majiteľov všetkých typov permanentiek Patrioti Levice na nákup v sieti predajní ADAM prostredníctvom ADAM klub karty, kde môžu nakupovať zo zľavou od 5 do 12% v termíne od 5/2022. Doba využitia ADAM kariet nie je limitovaná, aktivovanie ADAM karty bude každému držiteľovi permanentky Levických Patriotov automatické už pri prvej návšteve ktorejkoľvek z predajní ADAM. Podobné spoločné akcie oboch subjektov sa chystajú aj do budúcna. Predajňa Adam sa nachádza v Leviciach v obchodnom dome Dituria na 1.poschodí.

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice