4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéSlovenský pohárInteragros Final Four Slovenského pohára je už za rohom

3. februára 2022by Laci Garaj

Prvá veľká akcia sezóny 2021/2022 štartuje už o niekoľko hodín. Final Four Slovenského pohára bude mať aj svojho generálneho partnera, je ňou spoločnosť Interagros.

„Veľmi si vážime, že sa nám napriek krátkemu času podarilo získať podporu partnerov na toto podujatie. Svedčí to o dobre práci klubu na marketingovom poli. Veríme, že aj vďaka tejto podpore od partnerov sa nám podarí urobiť toto podujatie na vysokej úrovni. Tešíme sa na skvelý basketbal v dobrej atmosfére, so zaplnenou športovou halou do maximálne možnej miery,“ okomentoval pozitívne správy generálny manažér klubu Ladislav Garaj.

Ďalšími partnermi podujatia sú Mesto Levice, KaMi, Ceresit a Ingema. Organizačný tím v týchto dňoch finalizuje prípravy na podujatie, na ktoré sa počas dvoch dní bude upriamovať pozornosť basketbalovej verejnosti. Na víťaza čakajú okrem trofeje aj špeciálne tričká, cenu pre najužitočnejšieho hráča Final Four venuje ligový partner, spoločnosť Peak.

Veríme, že súboje o Slovenský pohár pritiahnu do publika maximálny počet divákov. Vstupenky je možné zakúpiť na mieste, respektíve v predpredaji v Sýpke u Patriotov. Cena vstupenky je 4€, v sobotu platí na oba zápasy.

Program Final Four Slovenského pohára (5. – 6. februára, Levice):

sobota 5. februára – semifinále

17.00 h: Spišskí Rytieri – BKM Lučenec

19.15 h: Patrioti Levice – Iskra Svit

nedeľa 6. februára – finále

18.00 h: Spišskí Rytieri/BKM Lučenec – Patrioti Levice/Iskra Svit

 

Foto: Lukáš Droppan

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice