4x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

InéCloetta Levice strieborným partnerom Patriotov

3. novembra 2022

Novým strieborným partnerom nášho klubu sa stala spoločnosť Cloetta Levice. Jeden z najväčších zamestnávateľov v regióne tak vstupuje do spolupráce s  najúspešnejším športovým klubom v regióne.

 Spoločnosť Cloetta sídli od roku 2006 v priemyselnom parku Levice – Géňa. Tu našlo svoju prácu viac ako 760 zamestnancov, čím sa spoločnosť Cloetta stala jedným z kľúčových a zároveň stabilných zamestnávateľov v regióne. Závod v Leviciach je špecializovaný na širokú základňu technológií, od žuvacích cukríkov, extrudovaných a vylievaných výrobkov až po pastilky špecifických príchutí.

Ladislav Garaj, generálny manažér Patrioti Levice: Osobne mám veľkú radosť s uzavretím tejto partnerskej zmluvy. Napriek dobrým a stabilným výsledkom a dlhodobo druhej najvyššej návštevnosti sa nám dlhé roky nedarilo zapojiť do partnerstva spoločnosti sídliace v priemyselnom parku. Teší nás, že sa táto situácia postupne mení. Verím, že partnerstvo s jedným z najväčších zamestnávateľov v regióne bude dlhodobé a postupne bude rásť. Pre nás ako klub bude extrémne dôležité, aby táto spolupráca bola aktívna a priniesla výsledný efekt pre obe strany.”

Igor Mandryš, riaditeľ závodu Cloetta Levice: „Našim cieľom je každodenne vytvárať a prinášať sladké momenty do bežných chvíľ. Sme preto veľmi radi, že svoje meno môžeme spojiť nielen  s týmto úspešným klubom, ale aj veľkou komunitou fanúšikov a podporovateľov, ktorí spoločne takéto chvíle pravidelne zažívajú. Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že spoločne prinesieme ľuďom radosť a ďalšie pekné zážitky nielen doma, ale aj v Európe.“

 

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice