21 hodín dozadu

Vytiahnite žlté tričká, oprášte klubové šále a trúbky, dnes večer sa vidíme po dlhom čase na baskete! 💛💚🏀 ... Zobraziť viacZobraziť menej
Zobraziť na Facebooku

2 dní dozadu

SÚŤAŽ S BUDIŠOM! Zdieľaj toto video vo svojom profile a napíš nám do komentára meno osoby s ktorou prídeš v stredu na basket. Pred polčasom vyžrebujeme výhercu, ktorému náš partner Budiš zabezpečí pitný režim na jeden mesiac! Podmienkou výhry je úcasť na zápase. 💛💚 ... Zobraziť viacZobraziť menej

Po dlhom čase sa zajtra opäť vidíme v športovej hale! 💛💚 Vstupenky sú v predpredaji v Sýpka u Patriotov. 🏀 ... Zobraziť viacZobraziť menej

3 dní dozadu

LACY ÚRADUJE V NEMECKU! Davonte Lacy má za sebou úvodné dve vystúpenia v drese nemeckého tímu Medipolis SC Jena. V piatok jeho tím prekvapivo prehral v Bremerhavene 107:91, Davonte zaznamenal 8 bodov za 15 minút v hre. Dnes na domácej palubovke už Jena bodovala naplno, víťazstvom nad Itzehoe 101:74 si udržiava kontakt v tabuľke s vedúcim Rostockom. Davonte Lacy bol dnes najlepším strelcom svojho tímu. Na 22 bodov a 3 doskoky mu stačilo len 15 minút času stráveného na palubovke. 💪 ... Zobraziť viacZobraziť menej