5x Majster Slovenska
2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

Niké SBLPredpredaj na Prievidzu štartuje už v pondelok!

19. septembra 2020

Už o týždeň v sobotu štartuje nový ročník Slovenskej basketbalovej ligy. Sprevádzať ho bude viacero obmedzení z dôvodu ochrany pred pandémiou koronavírusu.

O obmedzeniach priamo v športovej hale Vás budeme informovať deň pred zápasom.

Najdôležitejším bodom je zníženie kapacity hľadiska na max. 500 fanúšikov. Keďže hneď v úvodnom kole nás čaká na domácej palubovke súboj proti Prievidzi, ktorý by za normálnych okolností sledovala zaplnená športová hala, sme si vedomí toho a je nám to hrozne ľúto, že nebudeme vedieť uspokojiť všetkých z Vás, ktorí by ste tento zápas chceli vidieť naživo.

Ako sme už informovali, prednosť pri vstupe na zápas budú mať majitelia permanentiek. Tie sú aktuálne v tlači, distribúcia by mala prebehnúť v priebehu týždňa, tak aby najneskôr v piatok mal každý svoju permanentku u seba doma.

Do predaja na úvodný duel proti Prievidzi v sobotu 26.9 o 18.00 hod. pôjde 200ks vstupeniek. Cena vstupenky ostáva nezmenená: 4,-Eur. Jediné miesto, kde si vstupenky môžete už od pondelka rána zakúpiť je Sýpka u Patriotov /Holubyho 4, v centre mesta. Platba je možná iba v hotovosti. Je viac ako pravdepodobné, že pre veľký záujem už dopredaj vstupeniek pred zápasom v športovej hale nebude.

Je nám veľmi ľúto, že na tieto úvodné zápasy nemôžeme zadarmo vpustiť ani mladých hráčov basketbalového klubu ŠBK Junior Levice, ako sme to robievali počas minulých sezón. Do haly sa dostane len ten, kto bude mať platnú vstupenku, alebo permanentku. Všetci návštevníci, aj majitelia VIP vstupeniek budú používať na vstup do haly hlavných vchod. Všetci budú pri vstupe označení páskou od usporiadateľa zápasu.

Tí fanúšikovia, ktorí sa na zápas nedostanú, si ho môžu pozrieť naživo v Sýpke u Patriotov, kde budeme počas sezóny vysielať a sledovať všetky vystúpenia nášho tímu.

VÝZVA PRE MAJITEĽOV PERMANENTIEK. V čase kým budú platiť obmedzenia kapacity haly Vás prosíme, že v prípade ak nemôžete navštíviť aktuálny domáci zápas Patriotov, ale nechcete, aby Vaše miesto ostalo prázdne, dajte nám o tom vedieť zaslaním správy na fb Patrioti Levice, alebo sms na t.č. 0903348850. My Vaše miesto posunieme do vstupeniek. Ďakujeme!

Oficiálny web basketbalového klubu

Patrioti Levice